Štěňátka - 4 měsíce
Monday, 21 October 2013 18:19
There are no translations available.

Všichni kluci už mají nové domovy.

 

1 zlatý a 2 černí krásní kluci hledají své milující rodiny!

bubu_bajaja_brumla

 

Brumla Andraste - sold

 

Bajaja Andraste - sold

 

Bubu Andraste - sold

 

 
Štěňátka na prodej / Pupies for sale
Wednesday, 16 October 2013 21:02
There are no translations available.

1 zlatý a 2 černí kluci hledají svoje nové milující rodiny!

Vichni_stla

 

 

 

 

 
Štěňátka - 12 týdnů
Sunday, 15 September 2013 18:18
There are no translations available.

brumla_bucifal_bajaja_bubu
Brumla + Bucifal + Bajaja + Bubu

Bucifal - reserved
bucifal_postoj bucifal_hlava bucifal_sed

 

Bubu - volný / available
bubu_postoj bubu_hlava bubu_sed

 

Brumla - volný / available
brumla_postoj brumla_hlava brumla_sed

 

Bajaja - volný / available
bajaja_postoj bajaja_hlava bajaja_sed
 
Štěňátka - 9 týdnů
Monday, 26 August 2013 14:51
There are no translations available.

bucifal_postoj bucifal_hlava bucifal_sed
Bucifal

Bucifal

Bucifal

 

babar_postoj babar_hlava babar_sed
Babar

Babar

Babar

 

bubu_postoj bubu_hlava bubu_sed
Bubu

Bubu

Bubu

 

brumla_postoj brumla_hlava brumla_sed
Brumla

Brumla

Brumla

 

bajaja_postoj bajaja_hlava bajaja_sed
Bajaja Bajaja Bajaja
 
Štěňátka - 5 týdnů
Friday, 26 July 2013 20:51
There are no translations available.

bucifal_01 babar_01 bubu_01 brumla_01 bajaja_01
Bucifal Babar Bubu Brumla Bajaja
bucifal_01 babar_01 bubu_01 brumla_01 bajaja_01
Bucifal Babar Bubu Brumla Bajaja
 
Štěňátka - 18 dní
Monday, 08 July 2013 22:40
There are no translations available.

vsichni

 

bucifal_01 babar_01 bubu_01 brumla_01 bajaja_01
Bucifal Babar Bubu Brumla Bajaja
 
Štěňátka
Thursday, 20 June 2013 18:50
There are no translations available.

19.06.2013 se nám narodila štěňátka.

4 x černý pejsek + 1 x zlatý pejsek

beauty

 x

heidi

Beauty Spot Faledo
C.I.B., CH CZ,SK,RO,ČMKU,Club CH CC, ...
KZV III.c

 x

Heidi od Bukové studánky
CACIB, CAC CZ, CAC SK, VDH, OV
KZV I.c - CACT

 
IDS Prague, judge Šulcek Pavel
Saturday, 05 November 2011 13:34

Jenny champion class Ex. 1, CAC

Heidi youth class Ex. 3

MVP

 
Pregnancy confirmed!
Tuesday, 01 November 2011 13:33

Coming soon...

 
Operation
Monday, 10 October 2011 13:31

Coming soon...

 
IDS České Budějovice,judge Ing. Jindřichovská Jarmila
Saturday, 08 October 2011 13:30

Coming soon...

 
Hair Cut Course
Tuesday, 04 October 2011 13:30

Coming soon...

Kurz úpravy srsti Kurz úpravy srsti

 
Club show Uhříněves, judge Mgr. Ovesná Božena
Sunday, 02 October 2011 13:29

Jenny winner class Ex. 1, NW

Heidi youth class Ex. 1, VTM

 
NDS Miastko PL, judge Krysztof Czechowski PL
Saturday, 01 October 2011 13:29

Jenny champion class Ex. 1, CAC, NW, BOS

Heidi youth class Ex. 1

 
Mating
Friday, 30 September 2011 13:28

Robin Hoodem z Vejminku

Krytí

 
NDS Brno,judge MVDr. Bendová Jindřiška
Saturday, 17 September 2011 14:23

Jenny champion class Ex. 1, CAC

Heidi youth class Ex. 3

 
Training Lučkovice
Monday, 15 August 2011 15:43

Coming soon...

vycvik_luckovice1 vycvik_luckovice2

 


Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for kennels
© 2011 Andraste. All rights reserved. Tvorba www