Výstavy 2018
There are no translations available.

 

Datum Výstava Rozhodčí Třída

Výsledek

1.9.2018 NVP Olomouc Vladimír Piskay (SK)

Gavriil - intermediate class

Honolulu - junior class

Exc. 1, CAC, NV, CAC ČMKU

Exc. 2

26.8.2018 KV CC Bezměrov Carol Share - Jones (UK)

Eila - working class

Gavriil - intermediate class

Honolulu - junior class

Exc. 3

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAJC, Junior club winner

29.7.2018 KV KCHLS Náměšť na Hané Jens Karlsson (SWE)

Eila - working class

Gavriil - intermediate class

Honolulu - junior class

VG 2

Exc.2, r.CAC

Exc.3

28.7.2018 KV KCHLS Náměšť na Hané Maria Gvozdieva (UA)

Eila - working class

Gavriil - intermediate class

Honolulu - junior class

Exc.2, r.CAC

Exc.1.CAC

Exc.4

22.7.2018 CACIB Konopisko Zdena Jílková (CZ

Eila - working class

Hoolulu - junior class

Exc.1, CAC

Exc.3

21.7.2018 CAC Konopisko Milena Seidel (PL)

Eila - working class

Honolulu - junior class

Exc.1, CAC, Best working dog

Exc.1, CAJC, JBOB

14.7.2018 CAC Mladá Boleslav Lenka Frnčová (CZ)

Gavriil - junior class

Honolulu - junior class

Exc.1, CAJC

Exc.3

30.6.2018 CAC Klatovy Lenka Němcová (CZ)

Eila - champion class

Gavriil - junior class

Honolulu - puppy class

Exc.2, r.CAC

Exc.1, CAJC, BOJ

VP 1

17.6.2018 CACIB Erfurt Sascha Paduch (D)

Jenny - veteran class

Eila - champion class

Exc.2, r.CAC

Exc.2, r.CAC

16.6.2018 CAC Erfurt Vanessa Malkmus (D)

Jenny - veteran class

Eila - champion class

Exc.1, CAC

Exc.3

3.6.2018 CACIB Leszno Luis Pinto Teixeira (PT)

Eila - working class

Honolulu - puppy class

Exc.1

VP 1, Best puppy

2.6.2018 SV CC Polná Mark H. Boswell (UK)

Honolulu - puppy class

VP 3

19.5.2018 CACIB Litoměřice Anna Bogucka (PL)

Jenny - veteran class

Eila - champion class

Gavrill - junior class

Exc.1

Exc.1, CAC

Exc.2

5.5.2018 CACIB Praha Dana Smržová (CZ)

Eila - champion class

Gavrill - junior class

Exc.2, r.CAC

Exc.1, CAJC

1.5.2018 CACIB Zadar Chapiro Boris (F)

Bucifal - working class

Eila - champion class

Gavriil - junior class

Honolulu - puppy class

Ex.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.1, CAC, CACIB, BOB

Exc.2

VP 1

30.4.2018 CACIB Zadar Martinović Darko (HR)

Bucifal - working class

Eila - champion class

Gavriil - junior class

Honolulu - puppy class

Exc.2, r.CAC, r.CACIB

Exc.1, CAC, CACIB, BOB

Exc.2

VP1

29.4.2018 CACIB Zadar Doedijns Rony (NL)

Bucifal - working class

Eila - champion class

Gavriil - junior class

Honolulu - puppy class

VG 1

Exc.1, CAC

VG 2

VP 1

28.4.2018 CACIB Zadar Tino Pehar (HR)

Bucifal - working class

Eila - champio class

Gavriil - junior class

Hoolulu - puppy class

Exc. 2, r.CAC

Exc.1, CAC

Exc.2

VP 1

21.4.2018 CACIB České Budějovice Zdena Jílková (CZ)

Eila - champion class

Gavriil - junior class

Honolulu - puppy class

Exc.2, r.CAC

VG 4

VP 1

8.4.2018 IDS Chemnitz Horst Kliebenstein (D)

Eila - working class

Gavriil - junior class

Hoolulu - puppy class

Exc.1, CAC

VG 2

VP 1, Best puppy

18.3.2018 CACIB Pécs Jan Hereid (NOR)

Bucifal - working class

Eila - working class

Honolulu - baby class

VG 1

Exc.1, CAC

VP 1, Best baby

17.3.2018 CACIB Pécs Billie Hayes (USA)

Bucifal - working class

Eila - workin class

Honolulu - baby class

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.1, CAC

VP 1, Best baby

16.3.2018 Club Show Pécs Börje Johansson (SWE)

Bucifal - working class

Eila - working class

Honolulu - baby class

Exc.1, CAC

Exc.1

VP 3

4.3.2018 IHA Graz Attila Czeglédi (H)

Eila - working class

Gavriil - junior class

Honolulu - baby class

Exc.1, CAC

VG 3

VP 1, Best baby

3.3.2018 IHA Graz Bubalo Marko (HR)

Eila - workig class

Gavriil - junior class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAJC, Jugendbester, JBIG III

11.2.2018 CACIB Nitra MUDr. Eva Felszhégyová (SK)

Eila - open class

Honolulu - baby class

Exc.1, CAC

VP 1

10.2.2018 CACIB Nitra

Miloš Kašpar (CZ)

Eila - working class

Honolulu - baby class

Exc.1, CAC

VP 1

4.2.2018 CACIB Brno

Robert Kanás (SK)

Jenny - veteran class

Eila - working class

Gavriil - junior class

Exc.1, BOV

VG 1

VG 3

3.2.2018 CACIB Brno

Matti Tuominen (FIN)

Jenny - veteran class

Eila - working class

Gavriil - junior class

Exc.1

Exc.1, CAC

VG 3

20.1.2018 CACIB Lubin

Jadwiga Konkiel (PL)

Eila - working class

Gavriil - junior class

Exc.1, CAC, Best Working dog III

Exc.1. CAJC

13.1.2018 CAC Brno

Miloš Kašpar (CZ)

Eila - working class

Gavriil - junior class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAJC

 

 
Výstavy 2017
There are no translations available.

Datum Výstava Rozhodčí Třída

Výsledek

9.12.2017 Advent Club Show Brno

Duško Piljevič (SRB)

Jenny - veteran class

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1

Exc. 3

VP 2

5.11.2017 MVP Praha

MUDr. Eva Felszhegyová (SK)

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1, CAC

VP 1

4.11.2017 MVP Praha

Petr Studeník (CZ)

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 2, r.CAC

VP 1

14.10.2017 KV KCHLS Brno

Anne Livo Buvik (NOR)

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 3

VP 1, Best puppy, BIS Puppy III

1.10.2017 CAC Rybnik

Jadwiga Konkiel (PL)

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1, CAC

VP 1, Best puppy

30.9.2017 CAC Rybnik

Tomasz Slawik (PL)

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1, CAC, Best female, BOB

VP 1, Best puppy, BIS Puppy III

24.9.2017

CACIB Osijek

Petar Klarić (HR)

Bucifal - working class

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1, CAC, CACIB, BOB, BIG 1

Exc. 1, CAC, CACIB, BOS, Best Hunting Working Dog

VP 1

23.9.2017 CACIB Osijek

Saša Ješić (SRB)

Bucifal - working class

Eila - working class

Gavriil - puppy class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC, CACIB, BOS, Best Hunting Working Dog

VP 1

22.9.2017 CAC Vukovar

Jasna Matejčić (HR)

Bucifal - working class

Eila - working class

Gavriil - puppy class

VG

Exc. 1, CAC, BOB

VP 1

17.9.2017 MVP Nitra

De Santiago Rafael (PR)

Eila - working class

Gavriil - baby class

Exc. 1, CAC, CACIB, BOS

VP 1

16.9.2017 MVP Nitra

De Cuyper-Boesmans Viviane (BE)

Eila - working class

Gavriil - baby class

Exc. 1, CAC

VP 1

10.9.2017 KV Louny

Iouza Beradze (CZ)

Eila - intermediate class

Gavriil puppy class

V 1, VT, KV, BIS II
VN 1

26.8.2017 SV CC Malacky

MUDr. Eva Fleszeghyová (SK)

Eila - working class

Gavriil - baby class

Exc. 1, CAC

VP1, Best baby male

20.8.2017 IHA Innsbruck

Mag. Dr. Otto Schimpf (A)

Bucifal - working class

Eila - working class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

19.8.2017 IHA Innsbruck

Victor Lobakin (AZE)

Bucifal - working class

Eila - working class

Exc. 1, CAC, r.CACIB

Exc. 1, CAC, r.CACIB

12.8.2017 MVP Mladá Boleslav

Petr Studeník (CZ)

Jenny - vetean class

Exc. 1. BOV

15.7.2017 NV Mladá Boleslav

PhDr. Radim Kašpar (CZ)

Bucifal - working class

Eila - working class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

8.7.2017 KV CC Polná

Börje Johansson (SWE)

Agnes - honour class

Eila - working class

Exc. 2

Exc. 2, r.CAC

1.7.2017 NV Klatovy

Dana Smržová (CZ)

Eila - working class

Exc. 1, CAC

24.6.2017 Intercanis Brno

Tino Pehar (HR)

Eila - working class

Exc. 1, CAC

28.5.2017 SV KCHLS Nměšť na Hané

Michael Kristensen (DK)

Jenny - veteran class

Eila - working class

Exc. 1

Exc. 2

27.5.2017 KV KCHLS Náměšť na Hané

Elaine Tomas (GB)

Jenny - veteran class

Eila - working class

VG 1

VG 3

20.5.2017 MVP Litoměřice

Antonio Mračevič (MNE)

Eila - intermediate class

Exc. 1, CAC

13.5.2017 KV CC Báč

Sheila Ewan

Eila - working class

Exc. 1, CAC

15.4.2017 MVP Praha

Doval Sanchez Jose Miguel (ESP)

Bucifal - working class

Eila - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

14.4.2017 KV CC Brno

Janice Beever  (GB) male
Tina Beswick (GB) female

Bucifal - open class

Eila - intermediate class

Exc. 2, r. CAC

G

9.4.2017 NVP Ostrava

Eugenia Fengler (PL)

Jenny - veteran class

Eila - working class

Exc. 2

Exc. 1, CAC

26.2.2017 CACIB Rijeka

Carlos Salas Meelo (ESP)

Bucifal - chamion class

Eila - working class

Exc. 2, r. CAC

Exc. 1, CAC, CACIB, BOS

25.2.2017 CACIB Rijeka

Tanya Ahlman - Stockmari (FIN)

Bucifal - champion class

Eila - working class

Exc. 1

Exc. 1, CAC, r. CACIB

12.2.2017 CACIB Cluj - Napoca

Štefan Šinko (SLO)

Jenny - veteran class

Bucifal - champion class

Eila - working class

Exc. 1, CAC, BOV, BIS veteran !!!

Exc. 1, CAC, Best male, CACIB, BOS

Exc. 1, CAC, Best female, CACIB, BOB

12.2.2017 CAC Cluj - Napoca

Ferdinando Asnaghi (IT)

Jenny - veteran class

Bucifal - champion class

Eila - working class

Exc. 1, CAC, BOV

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC, Best female

11.2.2017 CACIB Cluj - Napoca

Csaba Zsolt Lokodi (RO)

Jenny - veteran class

Bucifal - champion class

Eila - working class

Exc. 1, CAC, BOV, BIS veteran !!!

Exc. 1, CAC, r. CACIB

Exc. 1, CAC, Best female, CACIB, BOB, BOG II !!!

11.2.2017 CAC Cluj - Napoca

Avraham Marshak (ISR)

Jenny - veteran class

Bucifal - champion class

Eila - working class

Exc. 1, CAC, BOV

Exc. 1, CAC, Best male

Exc. 1, CAC, Best female

5.2.2017 DUOCACIB Brno

O´Donoghue Mary (GB)

Heidi - working class

Bucifal - champion class

Eila - intermediate class

Exc. 2, r.CAC

Exc. 2, r.CAC

Exc.1, CAC

4.2.2017 DUOCACIB Brno

Miloš Kašpar (CZ)

Heidi - working class

Bucifal - champion class

Eila - inermediate class

Exc. 2, r.CAC

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

15.1.2017 DUOCACIB Nitra

MUDr. Eva Fleszhégyová (SK)

Bucifal - champion class

Eila - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 2, r.CAC

14.1.2017 DUOCACIB Nitra

Pavel Šulcek (CZ)

Bucifal - champion class

Eila - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

7.1.2017 Hanácká NV Brno

Miroslav Václavík (CZ)

Heidi - working class

Eila - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 2, r.CAC

 

 
Shows 2016
Date Show Judge Class

Result

6.3.2016 MWPR Zielona Góra Nathalia Sedhyk (RU)

Heidi - working class

Bucifal - champion class

Eila - baby class

Exc. 2

Exc. 1, CAC, r. CACIB

VP 1, Best minor puppy, BIS minor puppy !!!

21.2.2016 CACIB Cluj - Napoca Cristian Stefanescu (RO)

Agnes - champion class

Bucifal - working class

Eila - baby class

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.1, CAC, CACIB, BOB

VP 1, Best baby

21.2.2016 CAC Cluj - Napoca Rafael Malo Alcrudo (E)

Agnes - champion class

Bucifal - working class

Eila - baby class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAC, Best male, BOS

VP 1, Best baby

20.2.2016 CACIB Cluj - Napoca Tamás Jakkel (HU)

Agnes - champion class

Bucifal - working class

Eila - baby class

Exc.1, CAC, r. CACIB

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

VP 1, Best baby, BIS baby !!!

20.2.2016 CAC Cluj - Napoca Anca Giura (RO)

Agnes - champion class

Bucifal - working class

Eila - baby class

Exc.1, CAC, Best female, BOS

Exc.1, CAC, Best male, BOB, BOG !!!

VP 1, Best baby

7.2.2016 DUOCACIB Brno Ing. František Korda (CZ)

Bucifal - champion class

Exc.1, CAC, r.CACIB

6.2.2016 DUOCACIB Brno Linda Voláriková (SK)

Bucifal - champion class

Eila - baby class

Exc.1, CAC

VP 1

17.1.2016 MVP Nitra Zdeňka Jílková (CZ)

Bucifal - champion class

Exc.1, CAC

16.1.2016 MVP Nitra Ing. Miroslav Stanovský (SK)

Bucifal - champion class

Exc.1, CAC

9.1.2016 IDS Nürnberg Tuus Van Adrichem Boogaert - Kwint (NL)

Agnes - champion class

Bucifal - champion class

Exc.1, CAC (VDH), r.CACIB, r.CAC (club)

Exc.1, CAC (VDH), r.CACIB, r.CAC (club)

 

 
Výstavy 2015
There are no translations available.

Datum Výstava Rozhodčí Třída

Výsledek

13.12.2015 AKV Brno Roxana Opris

Jenny - honour class

Bucifal - open class

Damario - junior class

Exc.1

Exc.1, CAC

Exc.3

6.12.2015 IHA Wels Sigrid Jarmer (A)

Agnes - champion class

Bucifal - working class

VG 2

Exc.1, CAC

1.11.2015

MVP Praha Frank Kane (GB)

Bucifal - working class

Damario - puppy class

Exc.2, r.CAC

VP 1

31.10.2015 MVP Praha Linda Voláriková (SK)

Bucifal - champion class

Damario - puppy class

Exc.1, CAC, r. CACIB

VP 1

26.9.2015 MWPR Wroclav Lenka Frnčová (CZ) Agnes - champion class Exc. 4
13.9.2015 CAC Tokaj Erdös László (HU)

Agnes - working class

Bucifal - champion class

Exc. 1, CAC, BOS

Exc. 1, CAC, BOB

12.9.2015 Retro CAC Miskolc Sinisha Pavlovič (SRB)

Agnes - working class

Bucifal - champion class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC, BOS

9.8.2015 IDS Druskininkai Tino Pehar (HR)

Bucifal - open class

Damario - puppy class

Exc.1, CAC, r.CACIB

VP 1, Best Puppy

8.8.2015 IDS Druskininkai Sonia Kelveri Philippou (CY)

Agnes - working class

Bucifal - open class

Damario - puppy class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

VP 1, Best Puppy

7.8.2015 IDS Druskininkai Vasily Markov (RU)

Agnes - working class

Bucifal - open class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

26.7.2015 KV Bezměrov Pavel Šulcek (CZ)

Bucifal - open class

Damario - minor puppy class

Exc. 1, CAC

VP 2

28.6.2015 ŠV Báč Judith Craig (GB)

Bucifal - open class

Damario - minor puppy class

Exc. 1, CAC

VP 1, BIS Baby male

27.6.2015 Intercanis Brno Davor Javor (HR)

 Bucifal - open class

 Exc. 1, CAC

21.6.2015 MWPR Kraków Manuel Loureiro Borges (PT)

 Bucifal - open class

Damario - minor puppy class

Exc. 1, CAC, Best dog, CACIB, BOS

Vp 1, Best Minor Puppy

14.6.2015 KWPR Jelenia Góra Stanislaw Ablamowicz (PL)

Bucifal - intermediate class

Damario - minor puppy class

Exc. 1, CAC, Best male, BOB

VP 1, Best Minor Puppy, BIS Minor Puppy I

7.6.2015 IHA Klagenfurt Kliebenstein Horst (D)

Agnes - champion class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 2, r.CAC

6.6.2015 CAC Rogla Darko Korošec (SLO)

Agnes - champion class

Bucifal - intermediate class

Damario - minor puppy class

Exc. 1, CAC, Best female. BOS

Exc. 1, CAC, Best male, BOB

VP 1, Best Minor Puppy, BIS Minor Puppy III

30.5.2015 MWPR Leszno Grzegorz Weron (PL)

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1

Exc.1

16.5.2015 KWPR Swiebodzice Krystyna Opara (PL)

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC, Best male, BOS

10.5.2015 SV KCHLS Humpolec Madsen Jessie

Agnes - winner class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC

9.5.2015 KV KCHLS Humpolec Borregaard Madsen Vibe

Agnes - winner class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

Exc. 2. r.CAC

8.5.2015 KV CC Brno

Grice Kenneth (GB)

Grice Deborah (GB)

Agnes - winner class

Bucifal - intermediate class

Exc. 3

Exc. 1, CAC

2.5.2015 MVP Praha Lucie Trnková (CZ)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

25.4.2015 MVP České Budějovice Susanne Höger (A)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC, r.CACIB

18.4.2015 IRA Chemnitz Sasha Paduch (D)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

28.3.2015 IHA Salzburk Kappetijn Henny (D)

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

VG 1

Exc. 1, CAC

21.3.2015 MWPR Katowice Annika Ulltveit - Moe (S)

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC, Best working dog

VG 2

1.3.2015 Nitra Winner Bango Prendes Julia Maria (ES)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

28.2.2015 Nitrawacup De Cuyper - Boesmans Viviane (BE)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

27.2.2015 Victory Show Nitra Linda Voláriková (SK)

Bucifal - intermediate class

Exc. 1, CAC

18.1.2015 CACIB Ljubljana Pierluigi Buratti (I)

Agnes - working class

Bucifal - open class

Exc. 1, CAC

Exc. 1, CAC, r. CACIB

17.1.2015 CACIB Ljubljana Vlado Bogdanovic (SLO)

Agnes - working class

Bucifal - open class

Exc. 2, r. CAC

Exc. 2, r. CAC

3.1.2015 Hanácká NVP Brno Petr Studeník (CZ) Bucifal - open class Exc. 1, CAC

 

 
Výstavy 2014
There are no translations available.

Datum Výstava Rozhodčí Třída

Výsledek

13.12.2014 V. AKV Brno Sarah Amos-Jones (GB)

Heidi - open class

Bucifal - intermediate class

Exc.

Exc.1, CAC

7.12.2014 KWPR Swiebodzice Dorota Witkowska (PL) Bucifal - intermediate class Exc.1, CAC
6.12.2014 IDS Wels Andrea Kuarer (A) Bucifal - intermediate class Exc.1, CAC
30.11.2014 MVP Nitra Olga Goncharuk (UA)

Heidi - champion class

Bucifal - intermediate class

Exc.2

Exc.1

29.11.2014 MVP Nitra Dr. Nemanja Jovanovič (RS)

Heidi - champion class

Bucifal - intermediate class

Exc.2, r.CAC

Exc.2, r.CAC

9.11.2014 NRAS Karlsruhe Sascha Paduch (D) Bucifal - intermediate class Exc.1, CAC (VDH), r.CAC (club)
8.11.2014 IRAS Karlsruhe Herbert Kleman (D) Bucifal - intermediate class Exc.1, CAC (VDH), r.CAC (club), r.CACIB
2.11.2014 MVP Praha Carrol Angie Mc Carry (IRL)

Agnes - champion class

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc.2, r.CAC

Exc.2, r.CAC

Exc.1,CAC

1.11.2014 MVP Praha Ivan Vasiljevič(SRB)

Agnes - champion class

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc.3

Exc.2, r.CAC

Exc.1, CAC

26.10.2014 EV Brno Miloš Kašpar (CZ) Bucifal - junior class Exc.3
25.10.2014 NV Brno Marjo Jaakkola (FIN) Bucifal - junior class Exc.3
27.9.2014 NV Brno MVDr. Vladimír Piskay (SK)

Heidi - working class

Bucifal - intermediate class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAC, NW, CAC ČMKU

20.9.2014 MVP České Budějovice Ing. Jarmila Jindřichovská (CZ)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.2, r.CAC

Exc.1, CAJC

14.9.2014 MVP Lučenec Petik Zsuzsanna (HU)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, r.CACIB

Exc.1, CAJC BOB

13.9.2014 CVP Lučenec Frnčová Lenka (CZ)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, BOS

Exc.1, CAJC, BOB, JBIG

7.9.2014 CACIB Kecskemét Polgár András (CZ)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.1, CAJC, BOJ

6.9.2014 CACIB Kecskemét Mirosla Zidar (SLO)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, CACIB

Exc.2

31.8.2014 SV Brno Žebětín Maria Gvozdieva (UA) Bucifal - junior class EXC.1, CAJc
30.8.2014 MVP Mladá Boleslav Doval Sanchez Jose Miguel (ES)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.2, r. CAC

Exc.1, CAJC, BOJ

16.8.2014 IRA Ludwigshafen Zofia Konderla (PL)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.2, r.CAC (VDH)

Exc.1, Cajc (VDH), r.CAJC (Club)

3.8.2014 MWPR Zakopane Anna Bogucka (PL)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, r.CACIB

Exc.1. JCAC, BEST JUNIOR

27.7.2014 SRA Soltau

R. Soncalves (P)

N. Smolic (CRO)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC (VDH)

Exc.2, r. JCAC (VDH), r. JCAC (Club)

26.7.2014 SRA Soltau

N. Smolic (CRO)

R. Soncalves (P)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC (VDH)

VG3

25.7.2014 SRA Soltau H. Klemann (D)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC (VDH)

Exc.1, CAJC (VDH), r.JCAC (Club)

19.7.2014 NV Mladá Boleslav Mgr. Milan Hampl

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, NW, CAC ČMKU

Exc.1, CAJC

13.7.2014 CACIB Szombathely Dr. Jakkel Tamás (HU)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAJC, JBOB, JBOD III

12.7.2014 CAC Szombathely Anna Brankovič (SRB)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAJC, JBOB, BOS

12.7.2014 IHA Oberwart Erwin Deutscher (A)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.3

Exc.1, CAJC

28.6.2014 NV Klatovy Ing. Leoš Jančík (CZ) Bucifal - junior class Exc.2
22.6.2014 KW Jelenia Góra Jan Ryk (PL)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, Best Bitch, BOS

Exc.1, CAJC, BOJ, BOB, JBIS, BIG III

21.6.2014 Intercanis Brno Iuza Beradze

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

VG2

15.6.2014 IHA Klagenfurt Tatiana Urek (SLO)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

Exc.2

14.6.2014 IHA Klagenfurt Mag. Blaž. Kavčič (SLO)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

Exc.1, CAJC

1.6.2014 MVP Nitra Derby Winner Show Dorota Witkowska (PL)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.1, CAJC,BOB, BIG II

31.5.2014

MVP Nitra Grand Prix Slovakia

Ludmila Fintorová (SK)

Agnes - champion class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, CACIB, BOS

Exc.2

25.5.2014 KWPR Swiebodzice Alexander Skrzynski (PL)

Agnes - working class

Bucifal junior class

Exc.1, CAC, Best Bitch, BOB, BOG III

Exc.1, CAJC, JBOB

Agnes + Bucifal BEST BRACE

24.5.2014 MVP Litoměřice Petr Řehánek (CZ) Bucifal - junior class Exc.2
17.5.2014 IHA Wieselburg Heliane Maissen - Jarisch (A)

Heidi - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC

VG3

11.5.2014 KV KCHLS Humpolec Duško Piljevič (SRB)

Agnes - winner class

Bucifal - junior class

Exc.1, r.CAC

Exc.4

10.5.2014 KV KCHLS Humpolec Adam Murray (GB)

Agnes - winner class

Bucifal - junior class

VG1

Exc.3

4.5.2014 MVP Praha J. Jindřichovská (CZ)

Bucifal - junior class

Exc.2

1.5.2014 KV CC Brno S. Shinkfield (GB)

Bucifal - junior class

VG

13.4.2014 IRAS Chemnitz Sonja Junge (D)

Agnes - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC (VDH), CACIB, CAC (Club), BOB

Exc.1, JCAC (VDH), JCAC (Club), JBOB

12.4.2014 NV Ostrava MVDr. J. Bendová (CZ)

Heidi - working class

Bucifal - junior class

Exc.1

VG 2

5.4.2014 IHA Slazburk Monika Blaha (A)

Heidi - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CACA

VG

30.3.2014 DUOCACIB Nitra Grzegorz Veron (PL)

Agnes - champion class

Heidi - working class

Bucifal - junior class

Exc.1, CAC, r.CACIB

Exc.1, CAC

Exc.2

29.3.2014 DUOCACIB Nitra Jana Janek (SK)

Agnes - champion class

Heidi - working class

Bucifal - junior class

Exc.2, r.CAC

Exc.2, r.CAC

Exc.1, CAJC

28.3.2014 Victory show Nitra Petr Řehánek (CZ) Agnes CAC
9.3.2014 IHA Graz Branisla Rajic (SLO)

Heidi - working class

Bucifal - puppy class

Exc.1, CACA

VP

8.3.2014 IHA Graz Bister Soile (FIN)

Heidi - working class

Bucifal - puppy class

Exc.1

P

23.2.2014 DUOCACIB Brno Dana Smržová (CZ)

Agnes - working class

Heidi - open class

Bucifal - puppy class

Exc.1, CAC

Exc.2, r.CAC

VP 1

22.2.2014 DUOCACIB Brno Pavel Šulcek (CZ)

Agnes - working class

Heidi - open class

Bucifal - pippy class

Exc.1, CAC

Exc.2, r.CAC

VP 1

26.1.2014 MWPR Glogów Valeria Bobikova (RUS)

Agnes - working class

Heidi - open class

Bucifal - puppy class

Exc.1, CWC

Exc.3

VP 1, Best puppy, BIS Puppy IV

12.1.2014 Tartu Estonia Annette Bystrup (DK)

Jenny - working class

Bucifal - puppy class

Exc.1, certificate of quality

VP 1

11.1.2014 Tartu Estonia Paul Scanlon (IRL) Jenny - working class Exc.1, certificate of quality
4.1.2014 Hanácká NV Brno Radim Kašpar (CZ)

Agnes - working class

Heidi - open class

Bucifal - puppy class

Exc.1, CAC, NW, CAC ČMKU

Exc.1

VP

 

 
Výstavy 2013
There are no translations available.

Datum Výstava Rozhodčí Třída Výsledek
14.12.2013 AKV CC Brno Elaine Thomas (UK)

Nesi open class

Búca baby class

Exc.3

VN 3

30.11.2013 KW Swiebodzice M. Václavík (CZ)

Nesi working class

Búca baby class

Exc.1, CWC

N1

24.11.2013 CACIB Zagreb Daila Rocchi (HR)

Nesi working class

Búca baba class

Exc.2, r.CAC

VN 1

23.11.2013 CACIB Zagreb Jessie M. Borregaard (DK)

Nesi working class

Búca baby class

Exc.2, r.CAC

VN 1

22.11.2013 Special DS Zagreb Igor Vyzugov (RUS)

Nesi working class

Búca baby class

VG

VN 2

10.11.2013

NRAS Karlsruhe

E. Gruttner (D)

Heidi working class

Nesi intermediate class

Exc.1, CAC(VDH)

Exc.1, CAC(VDH), r.CAC(Club)

9.11.2013 IRAS Karlsruhe Yvonne Jaussi (CH)

Heidi working class

Nesi intermediate class

Exc.1, CAC(VDH), CACIB, CAC(Club), BOB

Exc.2, r.CAC(VDH)

3.11.2013 MVP Praha Petr Studeník (CZ)

Búca baby class

VN 1

2.11.2013 MVP Praha Pavel Šulcek (CZ) Búca baby class VN 1
5.10.2013 MVP Č. Budějovice Petr Studeník (CZ) Nesi working class V2, r.CAC
22.9.2013 Wystava krajowa 8. grupy Zielona Góra Krystyna Sajnóg (PL) Nesi working class V1, CWC, zvyciezca, Best female
24.8.2013 NV Mladá Boleslav Petr Řehánek Nesi intermediate class V1, CAC
18.8.2013 MVP Bratislava Eva Felszéghyová (SK)

Jenny champion class

Nesi working class

V2, r.CAC

V2, r.CAC

17.8.2013 MVP Bratislava Alexander Skrzynski (PL)

Jenny champion class

Nesi working class

V1, CAC

V1, CAC

11.8.2013 IHA Innsbruck Tatjana Urek (SLO) Nesi working calss Exc.1, CACA
10.8.2013 IHA Innsbruck Maria-Luise Doppelreiter(A) Nesi working class Exc.1, CACA

20.7.2013

MVP Ml. Boleslav

Heliana Maissen-Jarisch (A)

Nesi working class

Exc.1, CAC

2.6.2013

IHA Klagenfurt

Jana Janeková (SK)

Jenny working class

Nesi junior class

Exc.1

Exc.1, Jugenbester

1.6.2013

IHA Klagenfurt

Hans Steiner (A)

Jenny working class

Nesi junior class

Jenny Exc.1, CACA

Nesi Exc.2

18.5.2013

OV Kačina

Dana Smržová (CZ)

 

Heidi open class

Nesi junior class

Heidi V1, VT, Oblastní vítěz

Nesi V1, VTM

1.5.2013 

 KV CC Brno

Mike Wildman (UK)

Heidi open class

Nesi intermediate class

Heidi Exc. 4

Nesi Exc. 1, CAC

27.4.2013  

IDS Dresden

Axel Komorowski (D)

Heidi open class

Nesi intermediate class

Heidi Exc. 4

Nessi Exc.1, Anw. Dt. Ch. VDH

14.4.2013  

CACIB Satu Mare

 Vilmos Kardos (H)

Jenny champion class 

Nesi junior class

Jenny Exc.1, CACL, CACIB           

Nesi Exc.1, CAJC, Best Bitch

 13.4.2013  

 CACIB Satu Mare

 Daniela Radu (RO)

Jenny champion class

Nesi junior class

Jenny Exc.1, CACL, CACIB

Nesi Exc.1, CAJC, Best junior, Best Bitch

 6.4.2013    

 IHA Wieselburg

 Gunter Wonisch (A)

Heidi open class

Nesi junior class

Heidi Exc.3

Nesi Exc.3

 30.3.2013 

MVP České Budějovice

Ing. Jarmila Jindřichovská (CZ)

Heidi open class Exc. 3

Nesi intermediate class Exc. 3

Heidi open class Exc. 3

Nesi intermediate class Exc. 3

3.3.2013   

KSS Graz

Petr Studeník (CZ)

Jenny working class

Heidi open class

Nesi junior class

Jenny Exc.1, CACA

Heidi Exc.

Nesi Exc.1, Jugentbester

2.3.2013

IHA Graz

Sigrid Jarmer (A)

Jenny working class

Heidi open class

Nesi junior class

Jenny VG

Heidi Exc. 2, r. CACA

Nesi Exc.2

24.2.2013

MVP Nitra

Soňa Heldová (SK)

Jenny champion class

Heidi open class

Nesi junior class

JennyExc. 1, CAC

Heidi Exc. 1, CAC

Nesi Exc. 1, CAJC

23.2.2013

MVP Nitra

Ramuné Kazlauskaité (LV)

Jenny champion class

Heidi open class

Nesi junior class

Jenny Exc. 1, CAC

Heidi Exc. 2, r. CAC

Nesi Exc. 1, CAJC      

 

 
Výstavy 2012
There are no translations available.

 

Datum Výstava Rozhodčí Výsledek
9.12.2012 Adventní klubová výstava Brno  David Todd (UK) 

Jenny V2, r. CAC

Heidi VD

Agnes V3 

2.12.2012 DUOCACIB Nitra  Lotte Jorgensen (DK) 

Heidi V1, CAC

Agnes, V1, CAJC 

1.12.2012 DUOCACIB Nitra Petr Studeník (CZ)

Heid V2, r. CAC

Agnes V1, CAJC 

4.11.2012 MVP Praha  Petroula Richard - Doumas (F) 

Hedi V2, r. CAC

Agnes V1, CAJC

3.11.2012 MVP Praha Miloš Kašpar (CZ)

>Heidi V3

Agnes V2

13.10.2012

 

MVP České Budějovice

 

Mgr. Jana Janeková (SK)

 

Heidi V2, r. CAC

Agnes V1, CAJC 

 

6.10.2012

KV Litoměřice

 

Beradze Iluza

 

Heidi V1, VT

29.9.2012

 

NV Brno

 

MVDr. Bendová Jindřiška (CZ)

 

Heidi V2, r. CAC

Agnes V1, CAJC 

 

16.9.2012

IDS Osijek

 

Keith Lovell (AUS)

Jenny exc.1, CAC

Heidi exc.3

Agnes exc.2

15.9.2012

IDS Osijek

Elene Agafonova (RUS)

Jenny exc.1, CAC

Heidi exc.2

Agnes exc.1, Best junior, Junior BOB

14.9.2012

IDS Vukovar

Salvatore Tripoli (I)

Jenny exc.1, CAC

Heidi exc.2, r. CAC

Agnes exc.2

19.8.2012

NDS Leipzig

Reid (AUS)

Jenny V1, Anw. Dt. Ch. VDH

Heidi V1, Anw. Dt. Ch. VDH, r. CAC (club)

Agnes VV1

18.8.2012

IDS Leipzig

Josef Němec (CZ)

Jenny V1, Anw. Dt. Ch. VDH

Heidi V2, r. Anw. Dt. Ch. VDH

Agnes VV1

23.6.2012

Intercanis Brno

Petr Studeník (CZ)

Heidi V2 r. CAC

Agnes VN1

16.6.2012

KV KCHLS Pardubice

Jenny V3

Heidi V2, r. CAC

Agnes VN3

10.6.2012

IDS Erfurt

Horst Kliebenstein (D)

Jenny V1

Heidi V1, CACIB, Anw. Dt. Ch. VDH, CAC (club)

Agnes VV1

9.6.2012

NDS Erfurt

Karl Reisinger (D)

Jenny V1, Anw. Dt. Ch. VDH

Heidi V1, Anw. Dt. Ch. VDH, r. CAC

Agnes VV1

26.5.2012

MVP Litoměřice

M. Václavík (CZ)

Jenny V2 r. CAC

Heidi V2

Agnes VN1

5.5.2012

MVP Praha

Miloš Kašpar (CZ)

Heidy V3

14.4.2012

IHA Wieselburg

Pavel Šulcek (CZ)

Jenny V1 CACA

7.4.2012

Klubová výstava Brno

Jessica a Paul Carpenter (GB)

Heidi VD3

Agnes VN1

31.3.2012

MVP České Budějovice

Dana Smržová (CZ)

Jenny V1 CAC

Heidi V4

 
Shows 2011
Date Show Judge Result

5.11.2011

MVP Praha

Pavel Šulcek

Jenny tř. šampionů   V1, CAC

Heidi tř. mladých   V3

8.10.2011

MVP České Budějovice

Jarmila Jindřichovská

Jenny tř. pracovní V2, r. CAC

Heidi tř. mladých VD3

2.10.2011

KV Újezd nad lesy

Mgr. Božena Ovesná

Jenny tř. vítězů V1, KV

Heidi tř. mladých V1, VTM

1.10.2011

NV Miastko

Krysztof Czechowski (PL)

Jenny tř. šampionů V1, CWC, NW, BOS

Heidi tř. mladých V1

17.9.2011

NV Brno

MVDr. Jindřiška Bendová

Jenny tř. vítězů V1, CAC

Heidi tř.mladých V3

10.9.2011

Speciální výstava KCHLS Luhačovice

Linda Robinson (GB)

Jenny tř. pracovní VD4

Heidi tř. mladýchV3

14.8.2011

MVP Užhorod

(PL)

Jenny tř. pracovní

13.8.2011

Speciální výstava Užhorod

 

Jenny tř. šampionů V2, r. CAC

13.8.2011

MVP Užhorod

MVDr. Vl. Piskay (SK)

Jenny tř. šampionů  V1, CAC, CACIB, BOB

31.7.2011

MVP Kaliningrad

Jenny tř.pracovní V1, CAC, r. CACIB

30.7.2011

NV Kaliningrad

Jenny tř. pracovní V1, CAC, Best bitch

3.7.2011

NV Šilute

Jenny tř. šampionů V1, CAC, N

2.7.2011

NV Šilute

Jenny tř. pracovní  V1, CAC

19.6.2011

MVP Erfurt

Erwin Deutscher (A)

Jenny tř. otevřená V1, Anw. Dt. Ch. VDH

Heidi tř.dorostu VV1

18.6.2011

NV Erfurt

Elzbieta Chwalibog (PL)

Jenny tř.otevřená V1, Anw. Dt. Ch. VDH

Heidi tř.dorostu VV1

28.5.2011

Klubová výstava Cockerclub

Brno – Žebětín

Linn Parker (GB)

Jenny tř.otevřená V1

Heiditř.dorostu  N4

22.5.2011

MVP Litoměřice

 

Jenny tř.otevřená VD2

Heidi tř.dorostu VN1

21.5.2011

NV Litoměřice

Kleman Herbert (DE)

Jenny tř.otevřená VD1

Heidi tř. štěňat VN1

15.5.2011

XXXVI. Karkonoska wystawa psów

rasowych (NV) Jelenia Góra – Polsko

Renata Niklasiewicz (PL)

Jenny tř. otevřená V1, CWC

Heidi tř. štěňat VN1, Best baby

14.5.2011

MVP Praha

Petr Studeník (CZ)

Jenny V1,CAC

Heidi tř. štěňat VN1

 7.5.2011

 Klubová výstava KCHLS  Kačina

 Duško Piljevič (SRB)

Jenny tř. otevřená V2, r. CAC

Heidi tř. štěňat VN3

30.4.2011

XII. Pojizerská výstava psů (KV)

Mladá Boleslav

MVDr. Josef Nosek (CZ)

Jenny tř. otevřená V1, VT

Heidi tř. štěňat VN1

23.4.2011

2. Internationale Rassehunde

Ausstellung Dresden (MVP)

Josef Němec (CZ)

Jenny tř. otevřená V1, Anw. Dt. Ch. VDH

9.4.2011

NV Ostrava

Petr Studeník (CZ)

Jenny tř. otevřená   V2, r. CAC

Heidi tř.štěňat VN1

26.2.2011

Internationale Hundeausstellung Graz (MVP)

John Thirwell(GB)

Jenny tř. otevřená  V3

20.2.2011

IV. Miedzynarodowa Wystawa

Psów Rasowych Rzeszów (MVP)

(PL)

Jenny tř. otevřená  V1, CWC

19.2.2011

MVP Prešov

Bo Skalin (SRB)

Jenny tř. otevřená  V1, CAC

6.2.2011

DUO - CACIB (MVP) Brno

Miloš Kašpar (CZ)

Jenny tř. otevřená V3

5.2.2011

DUO - CACIB (MVP) Brno

Pavel Šulcek (CZ)

Jenny tř. otevřená V2, r. CAC

22.1.2011

MVP Trenčín

Eva Felszhégyová (SK)

Jenny tř. mezitřída V3

8.1.2011

VI. Hanácká NV Olomouc

Antonovič (CZ)

Jenny tř. mezitřída VD2

 
Shows 2010
Date Show Judge Result

19.12.2010

Adventní klubová výstava Cocker Club CZ

Daila Rochci (HR)

Jenny V1, CAC

21.11.2010

Duo Nitracanis MVP Nitra

Ing. Karlo Bala (SRB)

Jenny V1, CAC

20.11.2010

Duo Nitracanis MVP Nitra

Ylhainen Meria (FIN)

Jenny V1, CAC

19.11.2010

World cocker show (MVP) Nitra

Jenny V1, CAC

9.10.2010

MVP České Budějovice

MVDr. Jindřiška Bendová

Jenny V1, CAC, CACIB

25.9.2010

19. Moravskoslezská NV Brno

Ing. Jindřichovská

Jenny V1

28.8.2010

MVP Mladá Boleslav

Miloš Kašpar

Jenny V1, CAC

22.8.2010

Duodanube (MVP) Bratislava

Viera Vítková (SK)

Jenny V2, r. CAC

21.8.2010

Duodanube (MVP) Bratislava

VD1

17.7.2010

Česká NV Mladá Boleslav

JUDr. Jindřichovský

Jenny V1, CAJC

13.6.2010

Klubová výstava KCHLS Brno

Andrew Jones (GB)

Jenny VD2

12.6.2010

Speciální výstava Brno

Sue Kettle (GB)

Jenny V2

5.6.2010

NV Klatovy

Miloš Kašpar (CZ)

Jenny V2

22.5.2010

MVP Litoměřice

Lenka Němcová (CZ)

Jenny V3

15.5.2010

Oblastní výstava psů Kačina

Dana Smržová (CZ)

Jenny VD1

1.5.2010

XIX. MVP Praha

(GB)

Jenny V1, CAJC

24.4.2010

MVP České Budějovice

Petr Studeník (CZ)

Jenny V2

7.2.2010

Duocacib Brno (MVP)

Antonovič (CZ)

Jenny VD2

6.2.2010

Duocacib Brno (MVP)

Dana Smržová (CZ)

 Jenny VD3

 


Tvorba www strnek pro chovatele - Webdesign for kennels
© 2011 Andraste. All rights reserved. Tvorba www